Plaisa vējstiklā: Kā rīkoties?

Plaisu veidošanās vējstiklā ir visai izplatīta parādība, un tā var izveidoties ne tikai vējstiklā iekļūstot akmenim. Protams, tieši akmeņi, kas lido no citiem auto, ir viens no biežākajiem vējstikla bojājumu iemesliem, taču bieži vien plaisas rodas arī temperatūras svārstību rezultātā.

Kāpēc svīst auto lukturi?

Lukturu aizsvīšana ir izplatīta problēma, ar ko saskaras visu veidu transportlīdzekļu vadītāji. Varētu šķist, ka tas nav nekas nopietns, un nav jārisina. Tomēr jāpatur prātā, ka šī problēma visspilgtāk izpaužas visnepiemērotākajā brīdī – tad, kad ārā ir migla un redzamība ir stipri apgrūtināta.

Kur nodot veco auto?

Atkritumu šķirošana ir aktuāla tēma visā pasaulē, un arī pie mums tiek īstenoti dažādi risinājumi, kas padara dažādu materiālu šķirošanu un pārstrādi vienkāršāku. Runājot par šo tēmu, parasti prātā nāk sadzīves atkritumi, taču, kā ir ar lielākiem objektiem, piemēram, vecu automašīnu? Par to, kāpēc un kur jāveic auto utilizācija, lasiet turpinājumā!

Auto signalizācijas uzstādīšana

Auto signalizācija ir viens no būtiskākajiem drošības elementiem, kas auto īpašniekam ļauj pasargāt savu braucamo no trešo personu prettiesiskām darbībām. Auto signalizācijas pieejamas dažādos variantos – tas, kurai drošības sistēmai dot priekšroku, atkarīgs no vairākiem faktoriem.

Kas ir auto čipošana un ko par to vajadzētu zināt?

Pēdējo gadu laikā arvien populārāka kļuvusi vieglo automašīnu čipošana jeb chiptuning, kas ļauj efektīvā veidā paaugstināt spēkrata jaudu un padarīt to dinamiskāku. Katram autovadītājam attiecībā uz savu transportlīdzekli ir atšķirīgas vēlmes un vajadzības, tādēļ čipošana ir viens no variantiem, veikt jaudas palielināšanu, nenodarot ļaunumu automobilim.