Pērciet ceļojumu apdrošināšanu pie viena no mūsu partneriem ar atlaidēm

Ārstniecības izdevumi

Bagāžas apdrošināšana

Ceļojuma izmaiņas

Atpūtas brauciens, komandējums

Aktīva atpūta (vasaras/ziemas sports)

Fiziskais darbs ārzemēs

Senioru apdrošināšana

COVID-19 segums

Atpūtas brauciens, komandējums

Aktīva atpūta (vasaras/ziemas sports)

Fiziskais darbs ārzemēs

Senioru apdrošināšana

Bērniem līdz 7 gadiem atlaides

Atpūtas brauciens, komandējums

Aktīva atpūta (vasaras/ziemas sports)

Fiziskais darbs ārzemēs

Senioru apdrošināšana

COVID-19 segums

Atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem

Ceļojumu apdrošināšana sniedz atbalstu ceļojumā, ja noticis neparedzēts atgadījums un pasargā no papildus izdevumiem, kas var rasties neparedzētā atgadījuma rezultātā, piemēram:

  • Saslimšana pirms ceļojuma, kur vidējie zaudējumi ir 400 EUR;
  • Medicīnisās palīdzības izdevumi ārzemēs saistībā ar nelaimes gadījumu vai slimību, t.sk. saslmišana ar COVID-19, kur vidējie zaudējumi ir 700 EUR.
  • Ceļojumu apdrošināšana sniedz atbalstu ceļojumā, ja noticis neparedzēts atgadījums un pasargā no papildus izdevumiem, kas var rasties neparedzētā atgadījuma rezultātā, piemēram:
  • Personisko mantu jeb bagāžas apdrošināšana, tās zādzības vai bojājuma gadījumā, kur vidējie zaudējumi ir 480 EUR.

Apdrošinātāju savstarpējās konkurences rezultātā, ceļojumu apdrošināšanas komplekti var būt ļoti daudzveidīgi no šaurāka līdz plašākam segumam, tomēr pamat segums ietver:
:
  • Medicīnisko palīdzību – ja sastapies ar veselības problēmām ceļojuma laikā, tad apdrošināšana segs rēķinu par slimnīcu, zobārstniecības pakalpojumus akūtos gadījumos, medicīnisko palīdzību, transportēšanu, repatriāciju un citus izdevumus, kas saistīti ar ārkārtas veselības problēmu risināšanu.
  • Ceļojuma atcelšana – Ja kāds no ceļotājiem ir pēkšņi saslimis pirms ceļojuma sākuma ar COVID-19, gadījies nokavēt lidmašīnas reisu, jo iepriekšējais aizkavējās, noticis ceļu satiksmes negadījums, apdrošinātājs, izvēlētā limita ietvaros, kompensēs radošos zaudējumus par ceļojuma priekšlaicīgu atcelšanu.
  • Bagāžas jeb personisko mantu apdrošināšana – aizkavējusies bagāža, atnākusi sabojāta, nozagta vai pazudusi, tie ir gadījumi, kad apdrošinātājs parūpēsies par kompensāciju, ja būsiet iepriekš iegādājušies ceļojumu apdrošināšanu.
  • 24 h palīdzības līnija – nopērkot ceļojuma apdrošināšanu, tā sevī ietver 24/7 palīdzību ceļojuma laikā, lai Tev sniegtu atbalstu, kad visvairāk tas nepieciešams.

Polisi var iegādāties sākot ar 1 dienu līdz pat 180 dienām.

Noteikti izlasi noteikumus pirms iegādājies polisi, īpaši pievērs uzmanību sadaļai, kur kompensācija var tikt atteikta, jo katram apdrošinātājam tas ir atšķirīgi.

Mēs esam kompānija, kas pārstāv klienta intereses, tādēļ esam ieinteresēti, lai klienti saņemtu piedāvājumu atbilstoši savām vajadzībām un vēlmēm, lai ceļojums būtu drošs un bez liekām raizēm.